Selice

Rastlinná výroba, spracovanie komodít a služby v oblasti poľnohospodárstva

O nás

Spoločnosť AGRO Divízia s. r. o. Selice bola založená v roku 2002. Naša hlavná činnosť je zameraná na rastlinnú výrobu a spracovanie vlastných rastlinných komodít.Pestujeme klasické produkty kukuričnej výrobnej oblasti. Naše produkty vo veľkej miere sú určené pre potravinársky priemysel, takže vieme spĺňať vysoké kvalitatívne ukazovatele. Pri pestovaní plodín v rámci rastlinnej výroby využívame moderné technológie za účelom dosahovania vysokej kvality rastlinnej produkcie. Hlavným znakom pre dosiahnutie vysokej produktivity a kvality je presné poľnohospodárstvo, ktoré nám zaručuje stabilnú výrobu za efektívnych podmienok.

Našou výhodou je, že do mlyna vstupuje len kukurica ktorú si sami dopestujeme z dopredu overeného zdroja dodávateľa osív. Takisto vieme zabezpečiť vysledovateľnosť v celom pestovateľskom cykle. Náš ponúkaný sortiment výrobkov je vyrobený z kukurice, ktorá je vypestovaná na našich poliach pod prísnym dozorom na zachovanie odrodovej čistoty a parametrov pre mlynské spracovanie. Výroba je zameraná na spracovanie kukurice bez GMO a na bezgluténovú výrobu.

Certifikát čistej línie bez použitia GMOKontrolu nad našou výrobou vykonáva Regionálna veterinárna a potravinová správa Šaľa. Sme držiteľmi platného certifikátu EN ISO 9001:2015 pre činnosť: „Výroba kukuričných mlynských výrobkov“. Všetky naše výrobky vyhovujú parametrom v zmysle nariadenia komisie ES č.41/2009 a nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (ES) č. 852/2004 o hygiene potravín. V roku 2019 sme taktiež získali Certifikát čistej línie bez použitia GMO.

Informácia o spracúvaní osobných údajov

Nájomné vzťahyZákazníci

Sovietskej armády 431, 925 72 Selice

Tel. +421-(0)31 702 04 25